Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zombie Castaways Hileli Mod Apk v2.16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zombie Castaways Mod Apk-2

Adaları oluşturan Zombie Castaways, inşaatın Android platformunda milyonlarca indirime ulaştığı popüler bir zombi oyunudur.
Adada insanların beynini yemeye çalışmak yerine kendi dairemizi veya daha da ileri bir yer kurmaya çalışıyoruz ve bundan ayrı olarak oynamaktaydık, insanlarla arkadaş olduk.
Oyunda zombi ile görsel anlamda oldukça tatmin edici olmasına rağmen, adada emirlerini oluşturmaya yardım ediyoruz. Aslında, klasik ada binası oyunundan çok farklı değil, ama genellikle kana susamış zombiler, yürüyen ölü olarak bildiklerimizden farklı geliyor. Eğer oyuna girsem; Zombie dönüşümlü kereste,
madenciler, balıkçılar, avcılar, işimizin her alanında olduğu kadarını görmeye çalışarak adada yaşamaya yerleşmiş yemek pişirmeye çalışıyoruz. Olağan dışı meyveler, çiçekler, büyümekte olan bitkiler . Aslında, biz adayı ziyaret eden insanlarla arkadaş olmaya çalışıyoruz.

Zombie Castaways Mod Apk-3

Zombie Castaways Apk oyunu içerisinde kullanıcılarımızın yaşamış oldukları maddi sıkıntılardan dolayı, Zombie Castaways Hileli Apk versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Zombie Castaways Mod Apk dosyasını android cihazınıza indirip kurun. Artık bu oyunu sınırsız para hilesli olarak oynayabilirsiniz.

Zombie Castaways Mod Apk

Zombie Castaways Hileli Mod Apk

BOYUT : 71 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Zombie Castaways Hileli Mod Apk v2.16

Zombie Castaways Hileli Mod Apk v2.16 BENZER İÇERİKLER
Zombie Castaways Hileli Mod Apk v2.16 YAPILAN YORUMLAR