Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zombie Derby – Earn To Die Benzeri Araba ile Zombi Ezme Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 rating, 4 votes)
Loading...

Farm Frenzy, Majesti gibi birçok ödüllü oyuncunun yapımcısı olan HeroCraft tarafından geliştirilen Zombie Derby oyununda genel işleyiş earn to die oyunu ile oldukça benzer. Oyunda karşınıza çıkan zombileri ezmeye çalışıyorsunuz fakat sadece ezmekle kalmıyporsunuz işte detaylar…

Hayatta kalmak için yarışmaya ve zombilere karşı mücadele vermeye hazırmısınız? Araba silah ve daha birçok gelişmiş teknoloji bu oyunda sizleri bekliyor. 5 farklı yarış aracı bulunan Zombie Derby oyununda en son ve en pahalı araç biçer döver bakalım zombiler buna karşı nasıl bir saldırı yapacaklar. Oyuna başladıktan sonra harita kısmından bir yarış alanı seçecek ve o bölgedeki tüm zombiler ezerek ilerlemeye çalışacaksını. İlk arabanız mavi bir pikap. Geliştirmeniz için oyunda zombileri ezerek para kazanmanız gerekiyor. Geliştirilebilir seçenekler arasında turbo motorlar, yakıt depoları, silah sistemleri, motor şaşileri, tekerlekler ve renk değiştirme seçenekleri yer alıyor. Bence earn to die ye göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip olan Zombie Derby, sizi kendisine bağımlı edecektir. Oyunda kontrolleri ekranda çıkan gaz, nitro ve ateş etme kontrol tuşları ile sağlıyoruz. 3 boyutlu yapısı ile oldukça iddialı olan oyunda alt kısımda yer alan tüm yolu bitirmeye çalışacağız. Her yarıştan farklı değerlerde para kazanabilir bölümleri tamamladıkça yeni bölümler açabilirsiniz.

Bilgisayarda oynamak isteyenler: http://www.kitoyun.com/zombi-ezmece-2013.html

Android tablet ve telefonlara özel grafik paketi ile oldukça iyi görüntü sunan Zombie Derby‘nin genel özelliklerini listeleyecek olursak:

  • 5 farklı araba ve 5 farklı sürüş deneyimi
  • 4 farklı bölüm seçeneği
  • Devasa şekilde özelleştirilebilir araçlar
  • Gory 3D grafikler H
  • D cihazlarla sorunsuz uyum
  • Bağımlılık yaratan oyun yapısı

Zombie Derby – Earn To Die Benzeri Araba ile Zombi Ezme Oyunu Ekran Görüntüleri:

Zombie Derby 2 Zombie Derby 3 Zombie Derby 4

Zombie Derby – Earn To Die Benzeri Araba ile Zombi Ezme Oyunu Video İnceleme:

Zombie Derby – Earn To Die Benzeri Araba ile Zombi Ezme Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Erkan Kalay: İlk yorumu ben yapayım cidden harika ve eğlenceli bir oyun üstelik ücretsiz.

Mustafa Çaybel: Oyun harika aracınızı geliştirebiliyor ve zombileri ezerek ilerlemeye çalışıyorusunuz 3 boyutlu olmasıda cabası kesinlikle oynanaması gereken bir zombi oyunu.

[ Zombie Derby indirAPK.com]

Zombie Derby – Earn To Die Benzeri Araba ile Zombi Ezme Oyunu BENZER İÇERİKLER
Zombie Derby – Earn To Die Benzeri Araba ile Zombi Ezme Oyunu YAPILAN YORUMLAR