Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ZPlayer – Zune Tarzı Müzik Çalar ve Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZPlayer Windows Phone 7 veya Zune’de olduğu gibi bir müzik çalar deneyimi sunuyor. Android cihazların standart müzik çalarına göre çok daha fazlasını sunan ZPlayer binlerce kişinin favori müzik çaları olmayı başarmış.

ZPlayer’ın sunduğu özellikler arasında şunlar yer alıyor: Müzikleri ve albümleri yorumlayabilme, sanatçı biyografileri, sanatçının diğer müzikleri, bir önceki albümü, benzer sanatçılar, benzer albümler, sanatçı hakkında haberler, last.fm den durum güncellemeleri görebilme gibi birçok özelliklik ZPlayer ile müzik severlerin hizmerine sunuluyor.

Online radyo akışınıda takip edebildiğiniz program ile geçmişte en çok dinlenen müzikleri görebilir veya favori şarkılarınız ve yeni şarkılarınız şeklinde etiketleme yaparak hızlıca istediğiniz şarkılara erişebilirsiniz. Ayrıca müzik videoları içşin oynatma desteğide sunan ZPlayer’ın müzik kütüphanesinden dilediğiniz müziği kolayca satın alıp Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Android 2.2 ve üzeri cihazlarda çalışabilen ZPlayer, şimdilik sadece ingizlicez, fransızca, italyanca ve portekizce dil desteği sunuyor. Ayrıca uygulamada Ekolayzır, bas güçlendirme, Virtualizer gibi seçeneklerde mevcut.

ZPlayer – Zune Tarzı Müzik Çalar Ekran Görüntüleri:

ZPlayer 2 ZPlayer 3 ZPlayer 4

ZPlayer 5 ZPlayer 6 ZPlayer 7

ZPlayer – Zune Tarzı Müzik Çalar Video İnceleme:

ZPlayer v3.6.8 indirapk.com ]

ZPlayer – Zune Tarzı Müzik Çalar ve Radyo BENZER İÇERİKLER
ZPlayer – Zune Tarzı Müzik Çalar ve Radyo YAPILAN YORUMLAR